Teadsin juba 9. klassi lõpus, et Tallinna Ülikooli on jõudnud Eesti mõistes uudsust pakkuv eriala – kunstiteraapia. Kunst huvitas mind juba väga väikesest peale, käisin Sally Stuudios ja ka oma koolis toimuvas kunstiringis, kus sai nii palju põnevaid ning erinevaid tehnikaid õppida. Mida rohkem vanust juurde tuli, seda enam hakkas huvitama ka psühholoogia. Seega keskkooli lõppedes, 2011. a. astusin TLÜ kunstiteraapiate bakalaureuseõppesse, mille jooksul õppisin pool aastat Soomes (Satakunta University of Applied Sciences), kus sain nii visuaalkunsti praktilisi kui teoreetilisi aineid ning muidugi loovteraapiaga seotud loenguid ja praktikume. Tagasi tulles õppisin hoolega, et lõpetada koos oma kursusekaaslastega. 2014 omandasin Kunstide Instituudi terviseteaduse bakalaureuse kraadi (BSc).
2014-2016 jätkasin õpinguid magistriõppes, mille lõpetasin juba Loodus- ja Terviseteaduste Instituudis. Kunstiteraapiate magistriõppe õppekava läbimisel omandasin terviseteaduse magistri kraadi (MSc).
Igapäevaselt töötan laste, noorte ning täiskasvanutega kliinilises kontekstis. Olen Eesti Loovteraapiate Ühingu liige, oma töös lähtun ELTÜ eetikakoodeksist.
2018-2019 läbisin Eesti Loodus- ja Loomateraapiakeskuse praktiku arenguprogrammi “Loomad õppe- ja teraapiaprotsessis”, mis võimaldab mul ühildada oma suure loomaarmastuse tööalaste väljakutsetega.
Minu jaoks on väga oluline, et saan spetsialistina Eesti Loodus – ja Loomateraapiakeskuses oma õpitud teadmisi ellu viia, kuna ammutasin ka ise siit kogemusi ja tarkusi. Rikkalik teraapiakeskkond metsaradade näol ja kaasterapeudid loomade kujul on ideaalne kombinatsioon, kuidas ühildada ülikoolis omandatud teadmised hilisemate koolituste ning looduse ja loomade positiivsete mõjudega. Ikka selleks, et kliendid leiaks endas rahu ja tasakaalu.